פרויקט WIFI מורכב

 

פתרון WIFI מורכב

פתרון WIFI מורכב: הפתרון נועד לפסטיבל התמר וכן לפסטיבלים נוספים בארץ (כמו חוצות היוצר בירושלים ועוד...)

פתרון תקשורת כולל לפסטיבלים וארועים עם עשרות עמדות קופה פזורות בכיסוי שטח של מעל 100 דונם ועם 5000 משתמשים במקביל (צרכנים ולקוחות).

מידע כללי על הפתרון: עבודה בשיתוף פעולה מלא עם חברת הברים והמזון של הארוע ("ברים ישראל") ביחד עם אינגרטור מתמחה בתשתיות ופריסה מורכבת בשטחיי חוץ.

ליווי משלב האיפיון בשטח והבנת הצרכים מבחינת כמות קופות (שרידות גבוהה) וכמות משתמשי קצה להזמנות, כמו כן בחירת סוג התשתית וצורת הפריסה ועד להטמעה של פתרון רשת כולל לכל האזור (בעיקר כי אין באזור רשת סלולאר עם קליטה טובה וכן בשעת עומס הרשת באזור קרסה).

ליווי מלא בביצוע הגדרות הרשת והטמעה של הפתרון.

הפתרון שוכפל מספר רב של פעמים לאורך השנים האחרונות.

פתרון מלא מבית היצרן  NETGEAR – ממתגי הליבה ועד למתגי הקצה וכמובן לכיסוי WIFI חיצוני מלא של שטח עצום (100 דונם ואף יותר) .

הגדרת הפרויקט תוכניתית – אפיון הפרויקט ברמת חומרה נדרשת (access point) יעודיים לתנאי חוץ וכן יעודיים לריבוי משתמשים וכן מתגי ליבה אופטיים ומתגי קצה מתאימים.

– ביצוע בעזרת טכנאים שלנו של הגדרה מותאמת לפי דרישות הלקוח אשר מאפשר שיפור ביצועים ברשת ושירות יציב לכל מערך הקופות וכן שירות יציב ללקוחות כדי שיוכלו לבצע הזמנה דרך המערכת ברשת (WIFI) .

תרשימים של מגוון פתרונות


עגלת הקניות

סל הקניות שלך ריק כרגע.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.